“Арсенал” розпочав сезон з перемоги над “Паласом”

“Арсенал” розпочав новий сезон Прем’єр-ліги з перемоги над “Крістал Пелас” з рахунком 0:2.

Півзахисник Шейк Дукуре дебютував за «Орлів», тоді як інші новачки Сем Джонстон і Малкольм Абіове були поміщені на лаву запасних.

Головний тренер «канонірів» Мікель Артета з перших хвилин кинув у бій Вільяма Саліба, Олександра Зінченка та Габріеля Жезуса. Мартін Одегаард приміряв капітанську пов’язку.

«Арсенал» відразу почав диктувати гру і вже на четвертій хвилині ледь не відкрив рахунок. Ісус продемонстрував особисту майстерність, ухилившись від кількох супротивників і завдавши удару. Удар Габріеля був заблокований, але м’яч відскочив до його тезки Мартінеллі, який не влучив у ворота з кута воротаря.

Свій сильний початок гри гості завершили голом на 20-й хвилині. Саме Мартінеллі після подачі кутового та пасу від Зінченка точно відправив м’яч у сітку – 0:1.

Незабаром «Палас» відійшов від своїх воріт і почав все частіше атакувати, але «каноніри» вперто оборонялися і охоче йшли вперед.

Найкращий шанс «Орли» зрівняти рахунок був на 42-й хвилині, коли Одсон Едвард пробив з лінії воріт, але Аарон Рамсдейл зробив блискучий сейв.

Другий тайм розпочався з ще одного сейву Рамсдейла, який не дозволив Еберіху Езе забити. «Палац», підігрітий своїми вболівальниками, ще більше вболівав і навіть перехопив ініціативу.

Однак “каноніри” витримали цей тиск і за п’ять хвилин до кінця основного ігрового часу ефектно зламали суперника. Букайо Сака пробив з правого краю штрафного, а Марк Гехей головою переправив м’яч у власні ворота – 0:2.

Після впевненої передсезонної підготовки «Арсенал» розпочав нову кампанію в тому ж дусі. Перші три очки в кишені «канонірів», і новачки вже роблять різницю.