Атлетіко добув впевнену перемогу над Еспаньолом в 13-му турі Ла Ліги — Украинские новости

У матчі 13-го туру чемпіонату Іспанії «Атлетико» обіграв «Еспаньол» з рахунком 3: 1. Зустріч відбулася в Мадриді на стадіоні «Ванда Метрополітан». Обслуговував матч арбітр Хесус Хіль Мансано. Йому асистували Анхель Невадо Родрігес і Хаві Мартінес Ніколас.

Атлетіко — Еспаньол 3: 1

Голи: Корреа, 45, Мората, 58, Коке, 90 + 1 — Дардер, 38.

Атлетіко: Хмара, Тріпп’єр, Ермосо, Феліпе, Сауль, Томас, Коке, Вітол (Лемар, 75), Еррера, Корреа (Льоренте, 89), Мората (Дієго Коста, 80).

Еспаньол: Дієго Лопес, Віктор Гомес, Еспіноса, Давид Лопес, Хаві Лопес, Дардер, Рока, У Лей (Кампусано, 59), Санчес (Мелендо, 72), Налдо (Дідак Віла, 18), Феррейра.

попередження: Сауль, Томас — Налдо, Кампусано.

Лаціо обіграв Лечче в результативному поєдинку

Рахунок був відкритий на 38-й хвилині. Автором забитого м’яча став Серхі Дардер з передачі Віктора Санчеса. У кінцівці першого тайму мадридський клуб відновив рівновагу завдяки голу Анхеля Корреа, якому асистував Альваро Мората. На 58-й хвилині «Атлетіко» вивів вперед Мората з пасу Вітол. Остаточний рахунок у кінцівці матчу встановив Коке з передачі Дієго Кости.

«Атлетіко», набравши 24 очка, вийшов на третє місце в турнірній таблиці Примери. «Еспаньол» (8) — на 19-му місці.