Баварія рознесла Боруссію Д в 11-му турі Бундесліги — Украинские новости

У матчі 11-го туру німецької Бундесліги мюнхенська «Баварія» приймала дортмундську «Боруссію». Зустріч пройшла в Мюнхені на стадіоні «Альянц-Арена» і завершилася з рахунком 4: 0 на користь господарів.

Баварія — Боруссія Д 4: 0

Голи: Левандовські, 17, 76, Гнабрі, 47, Хуммельс, 80 (у свої ворота).

Баварія: Нойер — Павар, Мартінес, Алаба, Девіс — Горецький (Алькантара, 72), Кіммі — Коман (Перішич, 75), Мюллер, Гнабрі (Коутіньйо, 70) — Левандовскі.

Боруссія Д: Бюркі — Хакимі, Аканджі, Хуммельс, Шульц — Вітсель, Вайгль (Алькасер, 61) — Санчо (Геррейро, 36), Брандт, Азар — Гьотце (Ройс, 61).

Попередження: Коман, Кіммі — Ройс.

Перший м’яч забив нападник «Баварії» Роберт Левандовскі на 17-й хвилині. На початку другого тайму перевага мюнхенської команди збільшив півзахисник Серж Гнабрі. На 76-й хвилині Левандовскі оформив дубль. У кінцівці захисник «Боруссії» Матс Хуммельс відправив м’яч у свої ворота.

Екс-форвард Карпат встановив унікальний рекорд в Іспанії

Форвард Томас Мюллер відзначився двома результативними передачами. Ще один гольовий пас записав в актив захисник Бенжамен Павар.

«Баварія», набравши 21 очко, займає третє місце в турнірній таблиці чемпіонату Німеччини, «Боруссія» Д (19) — п’яте.