Бернлі завдав великої поразки Вест Хему Ярмоленко

Новини спорту:Вест Хем Юнайтед зазнав розгромної поразки в рамках 12-го туру чемпіонату Англії з футболу в гостях проти Бернлі.

У матчі 12-го туру англійської Прем'єр-ліги «Бернлі» приймав лондонський «Вест Хем Юнайтед». Зустріч пройшла в Бернлі на стадіоні «Терф Мур» і завершилася з рахунком 3: 0 на користь господарів.

Бернлі — Вест Хем 3: 0

Голи: Барнс, 11, Вуд, 44 Роберто, 54 (автогол).

Бернлі: Поуп — Бардслі, Тарковського, Мі, Тейлор — Хендрік, Корк, Вествуд, Макніл — Барнс (Родрігес, 81), Вуд (Брейді, 90).

Вест Хем: Роберто — Фредерікс, Бальбуени, Діоп, Крессуелл — Райс — Снодграсс, Нобл (Ярмоленко, 20), Форнальс (Аджеті, 64), Феліпе Андерсон (Лансіні, 56) — Аллер.

Попередження: Ми (45), Фредерікс (69), Вествуд (88).

Автором першого гола став нападник «Бернлі» Ешлі Барнс на 11-й хвилині з пасу захисника Джеймса Тарковського. Перед свистком на перерву перевага господарів після передачі форварда Дуайта Макніла збільшив нападник Кріс Вуд. А на 54-й хвилині зустрічі голкіпер «Вест Хема» Роберто Хіменес забив у свої ворота.

Шеффілд відібрав очки у Тоттенхема на виїзді і обійшов Арсенал

Результати інших матчів 12-го туру чемпіонату Англії

«Саутгемптон» — «Евертон» — 1: 2

«Ньюкасл Юнайтед» — «Борнмут» — 2: 1.

Нападаючий Андрій Ярмоленко вийшов на заміну на 20-й хвилині замість травмованого півзахисника Марка Нобл. Відзначитися результативними діями українському форварду не вдалося.