Джокович стартував з перемоги на Підсумковому турнірі — Украинские новости

У матчі 12-го туру чемпіонату Англії «Манчестер Юнайтед» обіграв «Брайтон енд Хоув Альбіон» з рахунком 3: 1. Зустріч відбулася в Манчестері на стадіоні «Олд Траффорд». Обслуговував матч арбітр Джонатан Мосс. Йому допомагали Марк Перрі і Едвард Смарт.

Манчестер Юнайтед — Брайтон енд Хоув Альбіон 3: 1

Голи: Перейра, 17, Преппер, 20 (у свої ворота), Рашфорд, 66 — Данк, 64.

Манчестер Юнайтед: Де Хеа — Ван-Біссака, Лінделеф, Магуайр, Вільямс — Мактоміней, Фред — Джеймс, Перейра (Лингард, 70), Рашфорд — Мартіаль.

Брайтон: Райан — Монтойя, Данк, Даффі, Берн — Альсате, Преппер, Стівенс, Троссард — Мопа, Коннолі.

попередження: Рашфорд, Вільямс — Стівенс, Данк, Монтойя, Берн.

Кальярі знищив Фіорентину в 12-му турі Серії А

Рахунок був відкритий на 17-й хвилині. Автором забитого м’яча став Андреас Перейра, якому асистував Антоні Марсьяль. Через пару хвилин перевага манкуніанців збільшив півзахисник Деві Проппер, який забив гол у власні ворота. У 2-му таймі розрив в рахунку скоротив Льюїс Данк з пасу Паскаля Гросса. На 66-й хвилині остаточний рахунок встановив Маркус Рашфорд з передачі Марсьяля.

В іншому матчі 12-го туру АПЛ «Вулверхемптон» на своєму полі обіграв «Астон Віллу» з рахунком 2: 1.