Карпати відіграли два м’ячі в грі з Маріуполем і вирвали нічию — Украинские новости

В рамках 14-го туру УПЛ в Маріуполі зійшлися місцевий футбольний клуб і Карпати.

Маріуполь — Карпати 2: 2

Голи: Чурко, 16, Мишнєв, 55 — Назарин, 59, 90 + 4 (з пенальті)

Маріуполь: Гальчук — Яворський, Дава, Чоботенко — Кирюханцев (Тищенко, 78), Федорчук, Чех (Полегенько, 85), Корнієнко (Горбунов, 63) — Мишнєв — Чурко, Вакула

Карпати: Кудрик — Мартінс, Веремеєнко, Дубінчак, Халл — Кльоц, Вакуленко (Войковіце, 76) — Назарин, Ді Франко (Діда, 46), Жоао Діого (Лоренцен, 72) — Понд

попередження: Чурко, Дава, Мишнєв, Чех, Яворський — Веремеєнко, Назарин, Ді Франко, Халл, Войковіце

Гравці Бабича, мабуть, пам’ятаючи про те, що останні два роки саме вони представляли Україну в єврокубках доклали всіх зусиль, щоб повернуться в гонку за топ-5.

Десна не змогла дотиснути Дніпро

Вже після 55-и хвилин гри господарі вели 2: 0, але після цього зупинилися, ніж дозволили скористатися своїм опонентам. На 59-й хвилині Назарин відіграв один гол.

Маріуполь продовжував грати другим номером, за що і поплатився вже в компенсований час. Арбітр призначив у ворота Маріуполя, який реалізував все той же Назарин.