Київ-Баскет достроково пробився в плей-офф Кубка Європи ФІБА — Украинские новости

Новини спорту:Київ-Баскет на своєму майданчику розгромив Зволле.

Київ-Баскет обіграв в столичному Палаці спорту нідерландський Зволле в четвертому турі другого етапу групового турніру Кубка Європи ФІБА.

Підопічні Айнарса Багатскіса легко розібралися з суперником — 89:76 і достроково забронювали місце у чвертьфіналі турніру.

Українські баскетболісти з перших секунд захопили ініціативу — перші 10 хвилин Київ-Баскет виграв з рахунком 31:13. Далі київська команда впевнено тримала перевагу, лише в останньому періоді дозволила супернику трохи наблизитися за очками.

Найрезультативнішим у киян став форвард Хілл кіндай, в активі якого 18 очок.

Михайлюк розповів про свої перспективи в НБА

Київ-Баскет — Зволле — 89:76 (31:13, 17:21, 28:16. 13:26)

Київ-Баскет: Классен (6 + 7 підбирань + 5 передач + 4 перехоплення — 4 втрати), Близнюк (6 + 7 передач), Пустозвонов (9), К. Хілл (18), Коренюк (17 + 7 підбирань + 2 блок-шоти) — старт; Заєць, Кондраков (7), Крутоус (8), Павлов (8 + 6 підборів), Петров (10 + 6 підбирань + 5 передач)

Зволле: Д. Ван Острум (11), М. Уокер (10), Дорсі-Уокер (13), Далман (13), Херразі (4 + 7 підбирань) — старт; ван Схайк, Арнінкхоф (3), Н. Ван Острум (2), Схілдер (7 + 5 передач), Де Пагтер (8 + 4 передачі), Блейкер (5)