Михайлюк провів рекордний матч в кар'єрі в НБА: набрав 21 очко

Захисник збірної України з баскетболу та американського клубу "Детройт Пістонс" Святослав Михайлюк провів найрезультативніший матч в кар'єрі в НБА.

Святослав Михайлюк з особистим рекордом допоміг своїй команді здобути перемогу у виїзному матчі проти другої команди Східної конференції НБА "Бостон Селтікс". Про це повідомляє прес-служба Федерації баскетболу України.

Поєдинок "Бостон Селтікс" — "Детройт Пістонс" завершився з рахунком 103: 116 (24:27, 35:30, 23:34 21:25), а український баскетболіст відіграв в ньому 29 хвилин.

За час, проведений на майданчику, Святослав Михайлюк набрав 21 очко (1/1 двухчкових, 5/8 триочкових, 4/5 штрафних), зробив 5 передач і 1 підбирання при 1 фол.

Відео кращих моментів матчу за участю Михайлюка:

Таким чином Михайлюк встановив особисті рекорди по результативності, кількості передач і кількості влучень з-за дуги, відзначившись неймовірним баззер в кінці третьої чверті.