Новини Чернігова

Три з трьох: БК «Кривбас» впевнено обіграв своїх опонентів у чемпіонаті Вищої ліги в Києві й посів І місце у турнірній таблиці в своїй групі

Минулих вихідних у столиці змагалися у поєдинках шість команд групи 3, серед яких був і наш «Кривбас». Криворізькі баскетболісти зустрічалися з трьома командами та перемогли у кожній. Перемігши «Чернігів», «Полтаву» та «Ніко-Баскет», наші спортсмени посіли перше місце у своїй групі. Таку інформацію оприлюднили на сайті Федерації баскетболу України.

З 20 по 22 січня в Києві відбулися баскетбольні ігри в рамках регулярного чемпіонату вищої ліги. У стінах столичного ПС «Венето» на паркеті зустрічалися «Кривбас», «Політехнік», «Ніко-Баскет», «СумДУ», «Чернігів» та «Полтава». Загалом усі команди групи 3 провели по три матчі за відведені три дні. Сам сезон проходить у три етапи за коловою системою у форматі «бульбаш».

Безпосередньо 20 січня БК «Кривбас», провівши три матчі дня, не мав проблем з «Чернігів-ШВСМ». Після другої чверті було зрозуміло, хто переможе. Він завершився з рахунком 25:8 на користь наших баскетболістів. Після цього криворіжці повністю домінували у грі та довели матч до перемоги. Підсумковий рахунок – 89:61 на користь «Чернігів-ШВСМ».

Гра з БК «Полтава» також завершилася успішно. Наші спортсмени легко перемогли своїх суперників, найрезультативнішим у матчі став Данило Дмитрук з 18 очками. Підсумковий рахунок на табло 87:34 на користь «Кривбасу».

Третій матч для криворіжців також став переможним. Напруга відчувалася протягом усіх чотирьох чвертей, натомість криворіжці «тиснули» суперників і «вибивали» у них чемпіонство. Баскетбольне протистояння завершилося з рахунком 67:66 на користь «Кривбасу».

За підсумками матчів БК «Кривбас» з гордістю очолив турнірну таблицю групи 3. На другому місці «СумДУ», а замикає трійку лідерів «Ніко-Баскет». Більш детальну статистику можна переглянути за посиланням.

З 20 по 22 січня в Києві відбулися баскетбольні ігри в рамках регулярного чемпіонату вищої ліги. У стінах столичного ПС «Венето» на паркеті зустрічалися «Кривбас», «Політехнік», «Ніко-Баскет», «СумДУ», «Чернігів» та «Полтава». Загалом усі команди групи 3 провели по три матчі за відведені три дні. Сам сезон проходить у три етапи за коловою системою у форматі «бульбаш». Безпосередньо 20 січня БК «Кривбас», провівши три матчі дня, не мав проблем з «Чернігів-ШВСМ». Після другої чверті було зрозуміло, хто переможе. Він завершився з рахунком 25:8 на користь наших баскетболістів. Після цього криворіжці повністю домінували у грі та довели матч до перемоги. Підсумковий рахунок – 89:61 на користь «Чернігів-ШВСМ». Гра з БК «Полтава» також завершилася успішно. Наші спортсмени легко перемогли своїх суперників, найрезультативнішим у матчі став Данило Дмитрук з 18 очками. Підсумковий рахунок на табло 87:34 на користь «Кривбасу». Третій матч для криворіжців також став переможним. Напруга відчувалася протягом усіх чотирьох чвертей, натомість криворіжці «тиснули» суперників і «вибивали» у них чемпіонство. Баскетбольне протистояння завершилося з рахунком 67:66 на користь «Кривбасу». За підсумками матчів БК «Кривбас» з гордістю очолив турнірну таблицю групи 3. На другому місці «СумДУ», а замикає трійку лідерів «Ніко-Баскет». Більш детальну статистику можна переглянути за посиланням.

Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.