Я впав за інерцією — Украинские новости

Новини спорту:На турнірі в Шушене відбулися спринтерські гонки

Українська біатлоністка Віта Семеренко фінішувала четвертою на Міжнародних передсезонних змаганнях в норвезькому Шушене.

У спринті Семеренко вдалося стати кращою з українок. Вона програла 37,4 секунди переможниці гонки Лізі Вітоцці з Італії. Друге місце у шведки Інгела Андерссон, а третій час показала Доротея Вірер з Італії.

Відзначимо, що також в топ-30 спринту в Шушене серед представниць України потрапили Юлія Джима (14), Надія Бєлкіна (15), Дар’я Блашко (19), Валентина Семеренко (24) і Анастасія Меркушина (30).

Змагання в Шушене допоможуть тренерському штабу збірної України визначитися зі складом жіночої команди на перший етап Кубка світу з біатлону, який пройде в шведському Естерсунді.

Визначилося місце проведення чемпіонату світу з літнього біатлону

Перемогою німецького біатлоніста Йоханнеса Кюна завершилася в суботу спрінтерскоя гонка на Міжнародних передсезонних змаганнях в Шушене (Норвегія). Кюн подолав дистанцію за 25 хвилин 40,31 секунди (1 промах на вогневих рубежах). Друге місце зайняв норвежець Александер Андерсен, а трійку кращих біатлоністів гонки замкнув француз Мартен Фуркад.

Українець Сергій Семенов прийшов до фінішу з 23-м результатом (1 хвилина 16,1 секунди відставання, 1 промах). Ще один наш біатлоніст — Андрій Доценко був лише 78-м.