Загинув ще один боксер — Новини Телеграф — Украинские новости

Новини спорту:Луїш Каштру прокоментував початок підготовки до матчу з київським «Динамо» в рамках 14 туру футбольної Прем’єр-ліги України.

Наставник Шахтаря, зокрема, зазначив, що зараз київське «Динамо» дуже сильне і потрібен дуже сильний «Шахтар», щоб перемогти киян.

«Доля чемпіонства? … Чемпіонат в цьому турі ще не закінчується. За всіх матчів проти київського «Динамо» ми відчуваємо, що це дуже-дуже сильна команда. Вчора вони це ще раз довели. У нас будуть великі проблеми. Але я ні в якому разі не кажу, що загребське «Динамо» не таке сильне, — це команда Ліги чемпіонів.

«Динамо» Хацкевича і «Динамо» Михайличенко? Думаю, буде абсолютно несправедливо порівнювати «Динамо» з різними тренерами і в різні моменти. Люди завжди хочуть зіставляти. Ось і мене вже порівнюють з Паулу, з тим, що він робив і чого не робив. Це абсолютно різні тренери, стилі, використовувані гравці.

Ми повинні аналізувати в конкретний момент, і сьогодні «Динамо» дуже сильне. Нам потрібен дуже сильний «Шахтар», щоб перемогти «Динамо», — цитує Каштру прес-служба ФК «Шахтар».

Найвідоміші брати-футболісти (Фото)

Нагадаємо, 10 листопада «Шахтар» зіграє з київським «Динамо» в рамках 14 туру Favbet Ліги. Поєдинок пройде на харківському ОСК «Металіст» і розпочнеться о 17.00.

30 жовтня на НСК «Олімпійський» в Києві «Динамо» в додаткові екстра-тайми взяло верх над «Шахтарем» (2: 1) і заповнило останню вакансію в чвертьфіналі Кубка України з футболу.